Start arrow Dla turysty
Czy wiesz, że ...
Ministerstwo finansów Holandii poinformowało, że Holandia podniosła gwarancje dla depozytów bankowych do 100 tys. euro.
 
Dla turysty
4_turystyka.jpg Wyjazd do położonej stosunkowo blisko Polski Holandii to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Z kolei wizyta w holenderskiej stolicy będzie dla każdego niezapomnianym przeżyciem i ogromną atrakcją ... o czym można przekonać się choćby zapoznając się z umieszczonymi w dziale artykułami.
 • Pomysły na wypoczynek  ( 1 pozycji )
  Nikt, kto zdecyduje się odwiedzić Holandię, nie będzie żałował swojej decyzji.
  Holandia zachwyca swym pięknem i niezwykłą atmosferą, a zarazem oferuje tak wiele możliwości wypoczynku, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.
  Poniżej przedstawiamy wybrane trasy zwiedzania i opisy najciekawszych miejsc i atrakcji, jakie poszczególne miasta i regiony przygotowały dla swoich gości.
  Jedno jest pewne: w Holandii nie ma miejsca na nudę!
 • Atrakcje i wydarzenia  ( 2 pozycji )
  Holandia przez cały rok pozostaje krajem obfitującym w wydarzenia kulturalne, sportowe i wystawiennicze najwyższej rangi. Wiele z imprez cyklicznych ma charakter międzynarodowy i zyskało uznanie na całym świecie, ściągając do miasta całe rzecze zainteresowanych obywateli z całej Europy i świata.
  W tym dziale znajdują się informacje o aktualnych i planowanych w najbliższej przyszłości wydarzeniach, co może pomóc zaplanować wyjazd do Holandii tak, by wypadł on akurat w szczególnie atrakcyjnym okresie.
 • Gdzie spać  ( 1 pozycji )
  Holandia posiada doskonale rozwiniętą i bardzo zróżnicowaną pod względem standardów i cen bazę noclegową. Idealne miejsce noclegowe znajdą tu dla siebie osoby podróżujące w interesach i oczekujące wysokiej jakości obsługi hotelowej, jak i zwykli globtroterzy,  dla których spędzenie nocy pod jakimkolwiek dachem (byle nie cieknącym) jest już powodem do radości i satysfakcji.
  W dziale tym prezentujemy godne polecenia oferty noclegowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb osób odwiedzających ten piękny kraj.
 • Jedzenie i picie  ( 1 pozycji )
  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że w Holandii można zjeść dobrze i tanio oraz źle i drogo. Funkcjonują tu tysiące małych i dużych lokali specjalizujących się zarówno w bardzo smacznej kuchni narodowej, jak i serwowaniu bardziej egzotycznych dań z całego świata.
  W dziale tym znajdują się informacje nie tylko o tym, gdzie warto się stołować, ale również o tym, czego absolutnie każdy powinien skosztować, by móc potem z całym przekonaniem stwierdzić, że kuchnia z Holandii nie jest mu obca.
© 2022 holandia.com.pl
holandia.com.pl | turystyka | biznes | praca | nauka