Start arrow Dla turysty arrow Pomysły na wypoczynek
Czy wiesz, że ...
Ministerstwo finansów Holandii poinformowało, że Holandia podniosła gwarancje dla depozytów bankowych do 100 tys. euro.
 
Pomysły na wypoczynek
4a_pomysly.jpg Nikt, kto zdecyduje się odwiedzić Holandię, nie będzie żałował swojej decyzji.
Holandia zachwyca swym pięknem i niezwykłą atmosferą, a zarazem oferuje tak wiele możliwości wypoczynku, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.
Poniżej przedstawiamy wybrane trasy zwiedzania i opisy najciekawszych miejsc i atrakcji, jakie poszczególne miasta i regiony przygotowały dla swoich gości.
Jedno jest pewne: w Holandii nie ma miejsca na nudę!
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Tytuł pozycji
Rowerkiem po Holandii?
 
««  start « poprz. 1 nast.  » koniec »»
Pozycje :: 1 - 1 z 1
 • Atrakcje i wydarzenia  ( 2 pozycji )
  Holandia przez cały rok pozostaje krajem obfitującym w wydarzenia kulturalne, sportowe i wystawiennicze najwyższej rangi. Wiele z imprez cyklicznych ma charakter międzynarodowy i zyskało uznanie na całym świecie, ściągając do miasta całe rzecze zainteresowanych obywateli z całej Europy i świata.
  W tym dziale znajdują się informacje o aktualnych i planowanych w najbliższej przyszłości wydarzeniach, co może pomóc zaplanować wyjazd do Holandii tak, by wypadł on akurat w szczególnie atrakcyjnym okresie.
 • Gdzie spać  ( 1 pozycji )
  Holandia posiada doskonale rozwiniętą i bardzo zróżnicowaną pod względem standardów i cen bazę noclegową. Idealne miejsce noclegowe znajdą tu dla siebie osoby podróżujące w interesach i oczekujące wysokiej jakości obsługi hotelowej, jak i zwykli globtroterzy,  dla których spędzenie nocy pod jakimkolwiek dachem (byle nie cieknącym) jest już powodem do radości i satysfakcji.
  W dziale tym prezentujemy godne polecenia oferty noclegowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb osób odwiedzających ten piękny kraj.
 • Jedzenie i picie  ( 1 pozycji )
  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że w Holandii można zjeść dobrze i tanio oraz źle i drogo. Funkcjonują tu tysiące małych i dużych lokali specjalizujących się zarówno w bardzo smacznej kuchni narodowej, jak i serwowaniu bardziej egzotycznych dań z całego świata.
  W dziale tym znajdują się informacje nie tylko o tym, gdzie warto się stołować, ale również o tym, czego absolutnie każdy powinien skosztować, by móc potem z całym przekonaniem stwierdzić, że kuchnia z Holandii nie jest mu obca.
© 2021 holandia.com.pl
holandia.com.pl | turystyka | biznes | praca | nauka